Klient indywidualny

Bramy garażowe

Oferujemy, najwyższej jakości bramy HORMANN – Producenta, który od lat wyznacza trendy w branży, a jego wyroby spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa i ochrony środowiska, a nade wszystko cieszą się powszechnym uznaniem wśród klientów.

Bramy segmentowe

Decydując się na bramę segmentową wybierają Państwo komfort oraz prestiż.  Olbrzymia różnorodność modeli bram, modułów wymiarowych i wzorców ich wykończenia sprawia, że bramy segmentowe spełniają najbardziej wyrafinowane oczekiwania Klientów

Bramy uchylne

Dzięki ciągłej modernizacji klasycznego juz modelu bramy liczącego 60 lat, bramy uchylne wciąż cieszą sie niesłabnącym zainteresowaniem Klientów.

Automatyka do bram garażowych i wjazdowych

W oparciu o produkty firm FAAC, Hormann i V2, umożliwiamy automatyczne otwieranie niemal każdej bramy i drzwi. W celu zapewnienia kontroli dostępu do zakładów przemysłowych, wspólnot mieszkaniowych i centrów miast oferujemy szlabany i zapory drogowe.

Bramy skrzydłowe

Bramy wykonujemy na indywidualne zamówienia Klienta jako jedno lub dwuskrzydłowe .

Bramy przesuwne

Wykonujemy bramy przesuwne szynowe lub samonośne (w części wjazdowej brama zawieszona jest ponad jezdnią). Konstrukcja ze stali o uzgodnionym z klientem wypełnieniu, lakierowane, cynkowane ogniowo lub malowane proszkowo.

Drzwi

W przebogatej ofercie firmy Hormann znajdują się również drzwi: bardzo eleganckie wejściowe drzwi do domów i mieszkań, drzwi obiektowe i przeciwpożarowe oraz drzwi wewnętrzne drewniane, aluminiowe i stalowe.

Shopping Cart